FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

375

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m Kvalitní twinax kabel zakončen SFP+ moduly. Pasivní...

 

697 Kč bez DPH

 

843 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro SC829/826/745

SUPERMICRO redundantní zdroj 920W pro...

 

5 055 Kč bez DPH

 

6 118 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS kabel

SFF-8644 (ext.SAS-HD) -> SFF-8644 (ext.SAS-HD), 2m SAS...

 

1 545 Kč bez DPH

 

1 869 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.0m DA Cable, HP Compatible

Typ příslušenství Rozšiřující moduly k aktivním prvkům Podrobnosti Length: 1,0 m Connector on First End: SFP+ Network Connector on Second End: SFP+...

 

1 790 Kč bez DPH

 

2 166 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MMF, OEM 10GBASE-SR SFP Module

* Počítačová síťRozhraní: SFP+Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/sKonektor pro optická vlákna: LCTyp SFP vysílače:...

 

1 609 Kč bez DPH

 

1 947 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m...

 

440 Kč bez DPH

 

532 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter

Twinax cable, passive, 30AWG cable assembly, 1 m 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive Cisco Catalyst...

 

1 127 Kč bez DPH

 

1 365 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
ARECA cable mini SAS HD (SFF-8643) to 4x SAS (SFF-8482) 60cm

...

 

729 Kč bez DPH

 

882 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
 

 Nepřipraven - U produktu mohou být k ceně dopočítány RP a AO 

 

 
 
 
 
1000BASE-T SFP

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače,...

 

6 453 Kč bez DPH

 

7 808 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Intel Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 3 meters

* VlastnostiDélka kabelu: 3mTyp pohlaví: Samec/samecBarva:...

 

1 788 Kč bez DPH

 

2 165 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
HP Optical Transceiver (FC SFP+s) 8Gb Short Wave B-Series 1 Pack for

Obecně Typ zařízení Modul SFP+ vysílače Provedení Modul plug-in Sítě Technologie konektivity Kabelové Typ kabeláže Fibre Channel Protokol datového spojení Optický kanál 8Gb (krátké vlny) Přenosová rychlost dat 8.5 Gbps Rozšíření /...

 

4 425 Kč bez DPH

 

5 356 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN,...

 

427 Kč bez DPH

 

518 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Maximální délka spoje 20km s podporou DDM.The...

 

1 443 Kč bez DPH

 

1 746 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D OVERVIEW S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM,...

 

332 Kč bez DPH

 

404 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver

...

 

1 216 Kč bez DPH

 

1 473 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota...

 

1 281 Kč bez DPH

 

1 550 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

* Počítačová síťRozhraní: SFP+Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/sKonektor pro optická vlákna: LCSíťový standard: IEEE 802.3ae* VýkonMaximální přenosová vzdálenost: 300mVlnová délka: 850 nmTyp kabelu: Multi-mode* PříkonSpotřeba...

 

7 342 Kč bez DPH

 

8 884 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. HP compatible Rozšiřuje/konvertuje...

 

427 Kč bez DPH

 

518 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, HP compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a...

 

856 Kč bez DPH

 

1 038 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter

Obecně Typ síťového kabelu Twinaxiální kabel - SFF-8436/IEEE 802.3ae American Wire Gauge (AWG) 24 Charakteristiky Zapadající konektory Délka 5 m Konektivita Konektor(y) 1 x SFP+ Konektor(ů) (na druhé straně) 1 x SFP+ Různé Odpovídající...

 

1 691 Kč bez DPH

 

2 048 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Intel® Ethernet SFP+ Twinaxial Cable, 1 meter

DESIGNED FOR P/N: E10G41BFLR, E10G41BFSR, E10G42BFSR,...

 

1 263 Kč bez DPH

 

1 528 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

375

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2017 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo