FC/10Gb/40Gb/Infiniband

 

 
 
 

 

Výrobci

 
 
 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 
 

Parametrický filtr


 

14852181

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hledat:

 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řazení:
Zobrazení:
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

346

položek

17

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ DELL kompatibilní/ neoriginální

DELL SFPP-CAB-10G-3M-D SFP+ propojovací kabel s rychlostí 10 Gbps. Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí aj. Je výborný pro úsporu nákladů. Obecná kompatibilita s výrobky Dell. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP+ Rychlost: 10 Gbps Délka:...

 

1 488 Kč bez DPH

 

1 800 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10...

 

1 362 Kč bez DPH

 

1 650 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC, SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až

...

 

489 Kč bez DPH

 

594 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, RJ-45, Cisco kompatibilní, XtendLan

Gigabitový modul miniGBIC (SFP) 1000Base-T, převádí SFP port na standardní metalický port 10/100/1000Mbps RJ-45. Cisco kompatibilní. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-T, IEEE802.3ab. RJ-45...

 

683 Kč bez DPH

 

826 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet...

 

508 Kč bez DPH

 

615 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
SFP [miniGBIC] modul, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet compatible

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Cisco a Planet...

 

760 Kč bez DPH

 

920 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-10G-SR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco originál

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible. Specifikace Typ: Cisco SFP Vlnová délka:...

 

13 039 Kč bez DPH

 

15 779 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-GE-T= 1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD)

Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1000Base-T - RJ-45 - až 100 m - pro P/N: 10720-GE-FE-TX, 10720-GE-FE-TX=, 10720-GE-FE-TX-B, 10720-GE-FE-TX-B= Popis výrobku Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1 Gbps Typ zařízení Transceiver...

 

7 429 Kč bez DPH

 

8 989 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) OVERVIEW Prolabs's GLC-SX-MM-RGD-C SFP optical transceiver is based on Gigabit Ethernet IEEE 802.3 standard and Fiber Channel FC-PI and provides a quick and reliable interface for the GE/FC...

 

9 345 Kč bez DPH

 

11 309 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Cisco komp

Pásmo Není Podpora PoE Ano Použití Router Rychlost ethernetu 10/100 Mbit Rychlost přenosu wifi Není Typ Není Typ Ethernet VPN Ano Výrobce MikroTik...

 

512 Kč bez DPH

 

620 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul 10G SFP+ LC SR Transreciever, 850nm, 80m/300m – Cisco, Planet kompatibilní

Technologie SFP Modulu 10 Gbps Rozhraní modulu SFP+ Typ vlákna Multimode Podrobnosti Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro...

 

1 369 Kč bez DPH

 

1 656 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Netgear 10GBASE-LR SFP+ PK10 BNDL, AXM762P10

OVERVIEW SFP+ optic for single mode 9/125µm fiber NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ transceivers fit into M5300, M7100 and M7300 series standard SFP+ interfaces, providing hot-swappable installation and removal. Select Smart switches and Plus switches...

 

107 589 Kč bez DPH

 

130 185 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Netgear 10GE LR-LITE SFP+ MODULE, AXM764

NETGEAR ProSafe AXM764 - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-LRL - LC jeden režim - až 2 km - 1310 nm Popis výrobku NETGEAR ProSafe AXM764 - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC jeden režim Provedení Modul plug-in Typ...

 

8 151 Kč bez DPH

 

9 863 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Intel® Ethernet QSFP+ Twinaxial Cable, 3 meters

P/N: E10G41BFLR, E10G41BFSR, E10G42BFSR,...

 

3 254 Kč bez DPH

 

3 937 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco SFP-H10GB-ACU10M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 10 m - aktiv kabel (regenerace signálu) - pro Cisco 16, 4, 8; Nexus 2148, 2232PP 10, 22XX, 50XX, 55XX, 7000; UCS 2104, 61XX Popis výrobku Cisco SFP+ Copper Twinax Cable -...

 

6 923 Kč bez DPH

 

8 377 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
DEM-CB100S stohovací kabel

SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M Description Suitable for stacking DGS-3420-series switches, DGS-3620-series switches, DSN-6410/6420 SANs and for 10Gigbit connectivity between devices with 10G SFP+...

 

2 530 Kč bez DPH

 

3 061 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
OEM SFP modul 1000Base-LX, 10km (SM, LC), HP compatible (JD119B)

Technologie SFP Modulu 1000 Mbps Rozhraní modulu SFP/miniGBIC Typ vlákna Singlemode Podrobnosti MiniGBIC (SFP) optický modul pro singlemode vlákna *** OEM HP kompatibilní SFP modul OEM-J4859C *** (JD119B) - Vhodné pro optické...

 

446 Kč bez DPH

 

540 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
HP 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack

HP 8Gb Short Wave FC SFP + 1...

 

3 107 Kč bez DPH

 

3 759 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

0.00  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBLX1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto...

 

2 440 Kč bez DPH

 

2 954 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Cisco MGBT1-RF

RF -Refreshed Product * Jedná se o refresh zařízení od společnosti CISCO. * Toto zařízení je opravené/z vratky zboží, s plnou zárukou a podporou jako nové zařízení, avšak s cenovým zvýhodněním. *Více o RF zařízeních v tomto...

 

1 567 Kč bez DPH

 

1 898 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 
Transceiver, 8 Gbps Fibre Channel SW SFP+,LC

Cisco - Modul SFP+ vysílače - optický kanál 8Gb (krátké vlny) - vláknová optika - multirežim LC - až 520 m - 850 nm - pro MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director Popis výrobku Cisco - modul SFP+ vysílače...

 

2 926 Kč bez DPH

 

3 542 Kč včetně DPH
a všech poplatků

 

1.50  RP
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

346

položek

17

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     A 

     Akce 

     N 

     Nedostupný 

     P 

     Produkt vyřazen 

     P 

     Produkt ze starého systému 

  •  S 

     Sestava 


    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt, (komponenty se mohou prodávat i samostatně)

    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
  • HL - Hlavní
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po najetí myší na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci


 
 
 


 
 

 

 

porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 

 

 

 
 
 
 
 





Nákupní košík
0 položek
celkem: 0
Nákupní košík
Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 

Kontaktujte nás
*Email: *Zpráva: AntiSpam: 2 plus 3 =
© 2017 COMPOS DISTRIBUTION Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.
Zavřít
Přihlašovací údaje
Uživatelské jméno Heslo
Registrace
Proč se registrovat?
Zapomenuté heslo